Maraton Trzech Jezior
ładowanie strony

Festiwal 2022: Wybierz jedną z czterech tras lub trzydniowe Grand Prix

21 lipca 2022

W tegorocznej edycji Festiwalu Górskiego Maraton Trzech Jezior czeka na Was kilka nowości.

Poza znanymi z pierwszej edycji trasami Verticala, Rollercoastera 25 km i Maratonu Trzech Jezior 46 km w czasie festiwalu w 2022 r. będzie też możliwość rywalizacji na krótkiej, ale bardzo intensywnej trasie Szlakiem Wołoskich Pasterzy (17 km, +/- 1230 m) lub w trzydniowym Grand Prix Trzech Jezior, w skład którego wejdą trzy wyścigi: rozegrany w piątkowe popołudnie Czupel Vertical, sobotni Maraton Trzech Jezior 46 km oraz niedzielny bieg Szlakiem Wołoskich Pasterzy. Rywalizacja Grand Prix to trzy dni zabawy i zmagań z 67 km i 4300 m sumy przewyższeń. Jeśli chcesz wziąć udział w Grand Prix, należy zapisać się na wszystkie trzy biegi i wybrać kategorię dodatkową GP. Opłata startowa za Grand Prix jest o 30 zł niższa niż suma pojedynczych opłat za każdy z biegów wchodzących w tę klasyfikację (szczegóły w Regulaminie – zakładka Strefa Biegacza). Zapisy na BGTimeSport.pl (link).

Ponadto wprowadzamy kategorie wiekowe w Verticalu, a na trasie Maratonu dodatkową kategorię dla 60-latków starszych.

Nowością będzie też pewne wyzwanie techniczne: spróbujemy zrealizować transmisje live stream z dystansu 46 km z komentarzem.

Wszystkie nasze trasy zostały certyfikowane przez ITRA: Trasa 46 km otrzymała 2 pkt, trasy 25 i 17 km po 1 pkt, a Vertical jest trasą bezpunktową.

    Leave a comment